styczeń18

na miły poczatek dnia

dodano: 18 stycznia 2010 przez marycha913


Pobudka! 100 całusów z rana + 2 do śniadania + 2 na potem i 2 z powrotem, to wszystko razy 2 na miły początek dnia.

*

Gdy otworzysz oczka Swe Mocno w myślach przytul mnie! Bo słońce jasno świeci, Słowik w okno Twe leci, Wiadomość ode mnie ma, Że droga mi dusza Twa!

*

Witam Kochanie! Wstawaj na śniadanie! Zjadłabym je z Tobą,  lecz na osobności, po spędzonej wspólnie z Tobą nocy. Na kolanku bym usiadła, buzi w usta słodko dała. Bo tak serce sercu mówi, że się KOCHA, a nie tylko lubi

*

Śle na dzień dobry słodkiego buziaka, niech moja niunia śmieje się dziś niech się lalunia ciągle uśmiecha uśmiecha bo bardzo lubi Cię mały miś

*

Ptaszki wesoło śpiewają, świat do życia się budzi, a moje słonko ze wstawaniem marudzi. Otwórz oczka swe kochanie, czas najwyższy na śniadanie:)

*

Miłego dnia ci dziś życzę tak słodkiego jak słodycze jeszcze słodszy będzie wtedy, gdy buziaka dam ci wtedy:*

 

*

Słodkie buziaczki rankiem ślę i czule szeptam KOCHAM CIĘ Aby na Twej buźce uśmiech dzisiaj gościł i obyś na nikogo w ten dzień się nie złościł Słoneczko promyczkami niech uściska czule i pomyśl sobie, że to ja cię tulę!

*

Tysiąc całusków z rana  +2 do śniadania, +2 na potem, i jeszcze raz tam i z powrotem. A wszystko to razy dwa, na dobry początek dnia!

*

Witaj złotko, skończyłeś spać słodko? Wypij kawę w swoim kubku, abyś nie miał dzisiaj smutków. Pamiętaj o uśmiechu na swej twarzy-taki widok Twój mi się marzy. Obyś nie miał dziś ochoty na najmniejsze nawet tęsknoty. Kochanie myślę o Tobie, od przebudzenia siedzisz w mojej głowie. Kocham Cię mocno , stąd niekiedy moje smutki i żale. Na szczęście niedługo się zobaczymy i swojej tęsknocie ulżymy. Buziaki ślimaki-obyś zawsze był cudowny taki:)

*

Ja już wstałam wstań i Ty kochanie, daj mi 55 całusków na przywitanie i tyle samo na dobranoc a i w trakcie o stu nie zapomnij

*

Hej Słoneczko czy już wstałaś-daj mi jakiś znak! Czy Ty myślisz dzisiaj o mnie ja o Tobie tak! Bardzo miło będzie dzisiaj spotkać Ciebie znów- już nie mogę się doczekać Twoich słodkich słów! Nie chcę kłamać więc napisze że na buzi też dziś liczę. Miłego dnia Kochanie. Buźka.

 

*

Dzień dobry "Moje Marzenie!" Marzyciel o Tobie myśli, Marzyciel o Tobie śni i śle buziaka Ci. Więc Kotku powiedz mi, otworzysz serca drzwi? :)

*

Dzień Dobry Kochanie wstawaj póki czas bo ja czekam Czekam cierpliwie Kochając Cię.. 

*

Słoneczko świeci.. świat się raduje.. ptaki śpiewają.. A Ja wołam Kocham Cię

*

Nastał ranek.. Piękny poranek.. Kochając Cię całym serduszkiem Mówię Kocham Cię:*

*

Kiedy rano wstaje. Wiem że Mam Ciebie To Ty dajesz mi siłę abym mógł żyć Ty Jedyna kochana.. Tylko Ty Kocham Cię miłego Dnia...

*

Od mrugnięć słonecznych promieni czerwony maczek w polu się rumieni, bo właśnie jego Słonko wstało i buzi na dzień dobry dało

*

Dzień dobry Kwiatuszku mój ukochany Tęsknie do Ciebie jak dzieciak do mamy Często też senki miewam o Tobie Każdego dzionka jesteś w mej głowie Czas wolno płynie lecz ja nie płacze Bo wierze mocno, że znów Cię zobaczę

*

Dzień dobry słoneczko niech ci radość z rana na twarzy zagości niech humor wstanie wraz ze wschodem słońca ja o tobie myślę od rana po zachód słońca i tak wkoło każdego dnia bez końca. Kocham cię :*

*

Cześć Kochanie, zgadnij co się teraz stanie, powiem ci smacznego na śniadanie, dodaj śmietanki popij kawą, i nie mów co się teraz stało!, a co się stało? każdy wie, że ja BARDZO KOCHAM CIĘ!

*

Ślę milion buziaczków na powitanie i szeptam do uszka „Dzień dobry Kochanie”! Oby dzień dzisiejszy wspólnie spędzony, Był romantyczny i zakręcony...

*

Cześć misiaczku, przesyłam Ci po buziaczku: pierwszy malutki, ale słodziutki, drugi gorący ale tęskniący, trzeci namiętny, ale pamiętny :*

*

Słonko ma bardzo piękne zwyczaje, mówi dzień dobry jak rano wstaje - a ja Ci mówię dzień dobry złotko, ściskam gorąco, całuje słodko!

*

Moje oczka już otwarte, ustka już wołają CZEŚĆ! Jak się spało mój aniołku, na śniadanko mam już chęć...

*

Witaj kochanie, kiedy ranek wstanie, ja myślę o Tobie i nigdy nie przestaje!

*

Chcę rano budzić się obok Ciebie w łóżku... Chcę całować Cię po brzuszku... Chcę Cię pieścić słodko tak, by nasze serca grały w jeden wspólny takt... Pragnę szeptać Ci co dzień na uszko, że Cię kocham me Serduszko...

*

Piękne jest słonce gdy świeci złociście Piękne są jesienią spadające liście Piękne są chmurki płynące po niebie  Piękny jest świat kiedy widzę Ciebie Piękne są łabędzie po wodzie pływające Piękne są kwiatki pachnące na łące Piękne są uczucia które ktoś do Ciebie czuje Piękna jesteś Ty i na nie zasługujesz Piękne są róże w ogrodzie kwitnące Piękne są gwiazdy w nocy święcące Piękne mam sny gdy o Tobie śnie Bo piękny jest świat a ja lubię Cię Piękny jest poranek wiec oczka otwieraj Nakładaj buciki i do szkoły się zbieraj Pędź na przystanek bo autobus już czeka A na przystanku maluśki pies który szczeka To ja już kończę wierszyka pisanie Bo musze nareszcie zjeść pierwsze śniadanie Tobie gorąco życzę Aniu moja mila Żebyś ten dzionek radośnie spędziła ;)

*

Kiedy rano wstajesz zmęczona i śpiąca to spójrz w okno a przywitają Cię promyki słońca i to właśnie przeznue przesyłam buziaki czułe i gorące aby dzień był wspaniały.

*

Miłego dzionka po bladym świcie z całego serca tego ci życzę, uśmiechu dużo no i radości na twarzy twojej niech dziś zagości

*

Kiedy w okiennice, pierwsza iskra wpłynie, pierwszy ptak zakwili, w gniazdku na kominie księżyc dawno żarem swoim już nie świeci.. Wtedy poznasz, że już nowy dzionek leci.

*

Kiedy rano wstaję po nocy samotnej, sny obecne w Ciebie jak czar pryskają, jednak myślami jestem wciąż przy Tobie. Niecierpliwie czekam na chwilę, by znów ujrzeć Cię. A kiedy już staniemy twarzą w twarz, serce mocniej zacznie mi bić, znów będę czuła bliskość Twą, której tak pragnę z wszystkich sił. Proszę o jedno, niby tak mało, a jednak wiele, bądź zawsze przy mnie mój ukochany Aniele.

*

Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia, lalala, lalala...

*

Tak wiele jak ziaren piasku na pustyni, tak gorących jak słońce nad nimi, buziaków na dzień dobry ci śle ktoś kto bardzo kocha cię.

*

Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień.

*

Nie rańże, o Pani, wiernego kochanka, który, Twym Imieniem, dzień wita u ranka.

*

Krówka, piesek i baranek, tygrys i hipopotamek, myszki, liski oraz bobry, wszyscy mówią Ci "Dzień dobry"

*

Czy już moje SŁONKO wstało? Jak się dzisiaj w nocy spało? Wiele pięknych snów się śniło? Dzień rozpocząć będzie miło? Chciałbym widzieć oczka Twoje, Móc w ramiona wziąć Cię moje, Na śniadanie całus dostać, i z uśmiechem już tak zostać!

*

Gdy radośnie powita Cię dzień Zacznij wierzyć, że cudowny jest świat  Kiedy kochasz i jesteś kochany.

*

Wymyśliłem dzisiaj w nocy,  By spojrzeć w Twe niebieskie oczy.  Cóż nadaremno me życzenie,  Przeto śle Ci pozdrowienie.

*

Czy moje słoneczko uśmiechnięte wstało? Czy może w złym humorze? Bo jest ktoś kto pomóc może...

*

Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.

*

Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach, a słońce świeci ponad nimi.

*

Dzień doberek na rondelek czy już wstał mój kartofelek? Humor mam dziś beznadziejny ktoś mi z rana jest potrzebny!

*

Twoja "najlepsza przyjaciółka" aktywowała dla ciebie specjalną usługę "budzenie". Jest ______. Godzina 5 rano WSTAWAJ ŚPIOCHU!

*

Pobudka dla koteczka niech wstaje z łóżeczka bo ranek już świta i pysio cię wita.

*

Dzień doberek na rondelek! Tyś mój pyszny kartofelek;) Wiec nie spij kochanie, tylko chodź na śniadanie! ...lub baraszkowanie;)

*

Witam Cię Kochanie moje. Jest juz ranek koniec spania a więc pora jest wstawania. Słoneczko juz świeci świat sie raduje a Twój misiaczek Cie mocno całuje.

*

Z ranka samego przesyłam buziaczka słodkiego i rozkosznego i namiętnego i bardzo wyjątkowego. Rozkoszuj sie nim przez cały dzień niech na Twój uśmiech nie pada żaden cień. Uśmiechaj się od ucha do ucha nawet gdyby do nosa wpadła Ci mucha. Słoneczko niech świeci jasno na niebie takie cieplutkie tylko dla Ciebie!

*

Buziak z rana mknie przez knieje, niech Twa buzia dziś się śmieje, miał być w usta trafił w czoło i tak będzie krążył w koło. Minie Wrocław, minie Hel, a wieczorem trafi w cel.

*

Otwórz kochanie oczka swe Spod kołderki wynurz się Niech uśmiech na Twej twarzy gości Oddaj się słodkiej miłości Spędzić z Toba dzień calutki Zniszczyło by wszystkie moje smutki Kocham Cię słonko moje I oddaje Ci całe życie swoje:)

*

Wstawaj już kochanie z łóżeczka Żegna Cię Twoja poduszeczka Natomiast ja czekam na Ciebie Chcę się znów poczuć jak w niebie Śniłam o Tobie miły całą noc To na poranek dało mi moc:)

*

Obudź się, dzień już nastał i jeszcze w łóżku Cię zastał, wstawaj, słońce już wstało, Tobie snu nadal mało. Wstań juz mój kochany, nie bądź już zaspany, jak wstaniesz buziaka dostaniesz od swojego kociaka. Jeśli wstaniesz w tej chwili kociak dzień Ci umili, a wieczorem do Twego łóżka przyjdzie jako dobra wróżka:)

*

Raz, dwa, trzy pora skończyć sny, cztery, pięć, sześć trzeba śniadanko jeść, siedem, osiem, dziewięć ktoś buziaka Ci niesie :-)

*

Witam ciebie drogi misiu chcę podrapać cię po pysiu buzi dam ci i przytulę tylko napisz do mnie czule.

*

Kiedy słońce rano wstaje, misiu Ci buziaczka daje, na dzień dobry moja mała, chce żebyś się uśmiechała, od rana aż do wieczora, a nadejdzie taka pora, że się znowu zobaczymy, i do siebie przytulimy.

*

Dzień dobry. Słoneczko już wysoko, przetrzyj swe śliczne oczka i rozjaśnij swym blaskiem ten pochmurny poranek

*

Wschód słońca.. Jest piękny Piękny bo Nim jesteś Ty.. Tylko Ty.. Ty jedyna Kocham Cię..

*

Kiedy Cię widzę.. Kiedy budzę się i Cię widzę Czuje ze mam siłę żyć Czuje się jak w niebie

*

Kocham Cię na dzień Dobry Kocham na Dobranoc Kocham rano i o zmroku Kocham to rzecz wielka.. Niech trwa na wieki..

*

Otwieram oczy I Cię ze mną nie ma... Dlaczego?? Tak bardzo mi Cię brakuje Jednak żyje Tym ze kiedyś Będziesz ze mną Będziesz czuwać... I Kochać jak kochasz * Dzień Dobry Kochanie Zaczął się piękny dzień... Dzień dla mnie i dla Ciebie przeżyjmy go razem  Jak do tej pory było... Twój Kochany

*

  Po nocy przychodzi dzień.. po śnie przychodzi rzeczywistość... Jak ja ją kocham bo mam Ciebie Ciebie mi brakuje za Tobą tęsknie Z Tobą pragnę żyć...

*

kiedy rano wstajesz,  kiedy oczka trzesz, pomyśl o mnie choć przez chwile, ja o Tobie też * Słoneczko dziś wyszło tak piękny jest dzień wyjdę je przywitać nie skończy się tak, bo piękny jest świat

*

Raz dwa trzy pora skończyć sny, Cztery piec sześć trzeba śniadanko jeść, Siedem osiem dziewięć ktoś buziaka ci niesie.

*

Jak tam Pani Kasia wyspana, Spała do samego rana. Były jakieś fajne sny My coś razem ja i Ty, Czy koszmary Pani miała Moja Kasia piękna cała. Jak śpisz jeszcze to nie budzę Trochę się bez Ciebie nudzę!

*

Pobudka nie naciągaj kołdry na głowę i zostaw budzik w spokoju koniec ziewania pora wstawania...

*

Czy moje słonko dobrze dzisiaj spało? Czy może wstało w złym humorze? Wiesz, bo jest ktoś kto pomoc może! :)

*

Wstawaj ziomie, bo prześpisz cały dzionek.

*

Noc jest do spania, a dzień do działania więc podrywaj tyłeczek i uśmiechnij się by miło zacząć dzień, buzi :*

*

Witaj kochanie kiedy ranek zawsze zastanie myślę o tobie nieopamiętanie

*

Wita Cię Słonko Za Oknem Tak Promieniujące Jak Ja Dziś. Wstawaj Z Łóżka Szybko, Bo Odwiedzę Cię!

*

Na dzień dobry! Kiedy rano wstajesz, Kiedy oczka trzesz, Pomyśl o mnie  Choć przez chwilę Ja o Tobie też.

*

Ciężko się wstaje w piątki nad ranem Do szkoły musisz jechać starym Neoplanem Za oknem mgiełka świat cały spowija Ktoś Twe okienko z pieskiem omija :) Nie chce się wstawać z łóżeczka ciepłego Życzę Ci Aniu dzionka miłego Abyś na lekcjach piątki zbierała I na sprawdzianach dobrze ściągała :)

*

Zawitał dzionek na niebie  Ach! Jakże ja lubię Ciebie! Niosę z mej duszy życzliwej Wianek życzeń dla Ciebie! Nich Ci jasne słońce świeci, Żyj szczęśliwie wśród radości Nich Ci czas, jak strzała leci, Pełen uciech, pomyślności.

*

Czy moje kochanie się dziś wyspało, czy może ciężkie wstawanie miało, Słoneczko świeci pięknie na niebie, chmurki opala i czeka na ciebie, Lekki wiaterek powoli wieje, resztki snu z powiek zwieje, więc wstawaj kochanie, pobudki już czas, pokaż światu swą piękną twarz.

*

Od Mrugnięć słonecznych promieni czerwony maczek w polu się rumieni, bo właśnie jego Słonko wstało i buzi na dzień dobry dało.

*

Jak nektar z tulipana  zbiera pszczółka od rana tak ja słodko Cię budzę,  bo strasznie się tutaj nudzę

*

Dzień dobry kochanie Mam ochotę na małe bzykanie Nie ma Cię przy mnie, szkoda Może zaspokoi mnie woda Zanurzam się do wanny, powoli Choć nie chcę oddać się samo kontroli Czekając na Ciebie Marzę, że jest mi jak w niebie Kiedy do mnie wreszcie wrócisz? Bo wejść we mnie dziś musisz...

*

Mrówka, krówka i baranek, tygrys i hipopotamek, myszki, dziki oraz bobry, wszyscy mówią Ci dzień dobry

*

Hej Kochanie, Zjadłbym Cię na śniadanie! Bo śniadanie będzie pyszne, będzie całkiem sympatycznie. Ile prosić Cię można, by skosztować Ciebie troszkę. Ja wytrzymać już nie umiem, bez Twej zgody nic nie zrobię! Będę pieścił Twoje ciało, żeby nie było Ci mało. Więc odpowiedz na me bóle, bo próbować będę czule. I to zrobię jeszcze raz, gdy mi dzisiaj zgodę dasz!

*

Pobudka dla koteczka, niech wstaje z łóżeczka, bo ranek już świta i pysio Cię wita:)

*

Słońce już wstało... i czeka na Ciebie... nie może Cię obudzić więc ja próbuje... Kochana Moja (Ola) wstań już... bo tęsknie za Tobą... :*

*

Witaj mój robaczku w ten wyjątkowy dzień. Musisz wiedzieć, że wyjątkowo dużo będę o tobie myślał, bo przecież jesteś wyjątkowa, wyjątkowo mocno całuję...

*

Cześć Kochanie jak tam spanie? Czas najwyższy na wstawanie! Co zjesz dzisiaj na śniadanie? A może masz ochotkę na miłości uprawianie? Bo ja tu czekam na łóżka polanie

*

Już od dawna smacznie śpisz, o największych cudach śnisz. Jednak z rana, nie spotka Cię cud, a rzecz bardzo miła, choć dość prosta. Dostaniesz buzi i uścisk od ...

Na powitanie przesyłam całusów kilka Delikatnych jak muśnięcie motylka Myślę, że jak je poczujesz To mi się zrewanżujesz.

*

Dziękujemy za skorzystanie z usługi budzenia na 6.00. Jest już dziewiąta, więc szybciutko, szybciutko...

*

Uśmiech i szczęście niech w Twym sercu gości, Niech każdy poranek słońcem Ciebie wita tego życzy...

*

Słońce z lekka się już budzi, grzeje i weseli ludzi. Ja już wstałem, Ty też wstawaj, uśmiech swój światu rozdawaj!

*

Jak tam moja rybka mała? Czy już dzisiaj się wyspała? Czy swe oczka otworzyła i usta uśmiechem spowiła?

*

Miłego dzionka po bladym świcie i wiele słonka na nieba suficie :-)

*

Czy mój kotek dobrze spał? Czy sny słodkie o mnie miał? Ja o Tobie dzisiaj śniłem, że całą noc z Tobą spędziłem.

*

Miłego dzionka po bladym świcie i wiele słonka na nieba suficie.

*

Witaj słonko! Jak się dzisiaj czujesz? Humorek dopisuje?


photo
wschodzące słońce: Zdjęcie pochodzi z notki na miły poczatek dnia


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
Natalia241004 18 maja 2010 Natalia241004 napisała:

Super wierszyki:)